Ateitis priklauso automatizacijai

Kodėl Virtualus Apskaitininkas geriau nei žmogus

Sutaupo laiko

Nebereikia gaišti laiko suvedant sąskaitas į Optimum programą - turite nuolatinį virtualų pagalbininką ir dieną, ir naktį. Sąskaitas apdorojate iki 50x greičiau!

Išvengiate klaidų

Išvengiate klaidų pildant ilgus rekvizitus, sąskaitas ir apmokėjimo terminus. Įmonių rekvizitai gaunami iš Registrų Centro, o kompiuteris nedaro žmogiškų klaidų todėl po i.SAF deklaravimo negaunate perspėjimų.

Sąskaitas randate eArchyve

Visų sąskaitų nuskanuota PDF versija prieinama tiesiai iš Optimum ir nebereikia sąskaitų ieškoti papkėse.

Mokate tik tiek kiek naudojate

Virtualaus Apskaitininko paslauga apmokestinama per dokumentą, todėl mokate tik tiek kiek įkeliate sąskaitų. Neserga, neatostogauja ir neužima vietos ofise.

Įvedinėjate sąskaitas nuolat

Sąskaitas suvedate net nebūdami biure. Bet kuriuo momentu verslo savininkui galite pateikti mokėjimų ir skolininkų ataskaitas.

Susidorojate su dideliais kiekiais

Su Virtualiu Apskaitininku apdorojate dešimtis tūkstančių sąskaitų per trumpą laiką, todėl sezoniniai apkrovimai ir apleistos buhalterijos Jūsų negąsdina.

100+ klientų naudojasi

Ką kalba mūsų klientai?

“Patogumas ir greitis. Patogu, kad visi dokumentai po apdorojimo yra pasiekiami PDF formatu apskaitos sistemoje ir nereikia gaišti laiko vartant krūvas segtuvų. Greita, kadangi dokumentus apdoroja sistema, o buhalteris gali skirti daugiau laiko apskaitos duomenų analizei. Virtualus Apskaitininkas vis tobulėja, galima atrasti vis daugiau naujovių!"

Tomas Štura

Direktorius, UAB TMD apskaita

"Puikus įrankis, kuris labai palengvino kasdienį darbą. Anksčiau mechaninis sąskaitų suvedimas į programą užimdavo 1-1,5 dienos, dabar užtenka 30 min.Taip pat labai patogu, kad nereikia suvesti įmonės rekvizitų, apmokėjimo terminų, nes viskas fiksuojama automatiškai."

Janina Maslauskienė

Vyr. Buhalterė, UAB Dominis

“Virtualus Apskaitininkas padeda išvengti klaidų. Visi duomenys visuomet atitinka: gavėjas, tiekėjas, sumos ir t.t. Džiaugiamės puikiu aptarnavimu ir greitu reagavimu į iškylančius klausimus."

Galina Volodko

Direktorė, UAB GV finansiniai sprendimai

“Buvome nusistatę skeptiškai, bet didėjant dokumentų apimčiai nusprendėme išbandyti Virtualų Apskaitininką. Tikrai buvome labiau nei patenkinti pamatę, kad mūsų laikas atliekant buhalterines paslaugas naudojant Virtualų Apskaitininką tikrai yra sutaupytas, ir mūsų darbas yra žymiai palengvintas."

Valerija Šerlat

Direktorė, UAB LEKO Finance

“Mums labiausiai patinka - bendravimas. Labai greitai yra reaguojama į mūsų prašymus, pastabas, visada viskas yra paaiškinama iškilus sunkumams. Virtualus Apskaitininkas tikrai pagreitina mūsų darbą. Esame patenkintos, kad naudojamės šiomis paslaugomis."

Kristina

Buhalterė, MB Verslolita

"Man ši paslauga atradimas! Didžiausias darbo palengvinimas, nepalieka klaidoms tikimybės, sutaupo laiko! Su Virtualiu Apskaitininku užtrunku 15min, o anksčiau 2 dienas pavargusiomis akimis vesdavau sąskaitas. 2 mygtuko paspaudimai ir visos sąskaitos įkeltos į apskaitą!"

Dovilė Didžiulienė

Vyr. Buhalterė, UAB Artom

"Metų atradimas ši programa, jos pagalba ženkliai sumažėjo laiko sąnaudas sąskaitų suvedimui. Dabar dviejų dienų darbą atliekame per  2 valandas. Rekomenduoju kiekvienam susipažinti su šia paslauga ir tikiu, kad nenusivilsite."

Gražina Matijošienė

Vyr buhalterė, UAB Maori Group

“Labai pagreitina ir žmogui nereikia daryti mechaninio darbo. Kelių mygtukų paspaudimu gaunu tą patį, ką anksčiau darydavau ištisas dienas.”

Asta Žilienė

Buhalterė, UAB Teisingas pasirinkimas

“Pakilo sąskaitų apdorojimo našumas, nėra klaidų dėl "žmogiško faktoriaus" neteisingai nurodant įmonės rekvizitus, sąskaitų numerius ir apmokėjimo terminus."

Natalija Budzinskienė

Direktorė, MB Bunazi

“Labai patogu, kad nuima nuobodžiausią rankinį darbą ir sistemingai suvedinėja sąskaitas į apskaitą."

Aušra G

Direktorė, MB Gineira

“Naudoti Virtualų Apskaitininką yra labai patogu, nereikia samdyti papildomo žmogaus sąskaitų suvedinėjimui. Labiausiai džiaugiamės, jog tai sutaupo mūsų laiką ir išvengiame žmogiškųjų klaidų!"

Tatjana Šnarskaja

Direktorė, UAB Mokymo ir apskaitos centras

Paprasta kaip 1, 2, 3…

Kaip tai veikia?

Įkelkite dokumentus

Popierines sąskaitas nuskenuokite arba nufotografuokite ir įkelkite į Virtualų Apskaitininką. Palaukite kol Virtualus Apskaitininkas skaitmenins duomenis.

Paskirstykite išlaidas

Pirmą kartą parodykite kuri sąskaita atitinka kokią buhalterinę sąskaitą. Kitą mėnesį Virtualus Apskaitininkas automatiškai priskirs buhalterines sąskaitas.

Įkelkite sąskaitas į Optimum

Virtualus Apskaitininkas pavers sąskaitas į Optimum formatą ir pateiks importavimo failą, kurį keliais paspaudimais įkelsite į savo apskaitą.

Į Optimum Įkeliama

Pirkimai

Sukuriamas pirkimo dokumentas su užsakymo kodu, valiuta bei mokėjimo terminais. Priskiriama atitinkama buhalterinė sąskaitą ir PVM klasifikatorius. Dokumento originalas įkeliamas prie priedų.

Pardavimai

Sukuriamas pardavimo dokumentas su užsakymo kodu, valiuta bei mokėjimo terminais. Priskiriama atitinkama prekė ir PVM klasifikatorius. Dokumento originalas įkeliamas prie priedų.

Įmonės

Sukuriamos Optimum neegzistuojančios tiekėjų ir klientų įmonės su rekvizitais iš Registrų Centro. Užpildoma tiekėjo banko sąskaita, kad iškart galėtumėte sukurti mokėjimo dokumentus.

Dokumentų originalai

Sąskaitų originalios PDF bylos prikabinamos prie pirkimo / pardavimo dokumentų, kad galėtumėte iškart peržiūrėti ir nereikėtų ieškoti papkėse.

Kas yra Optimum?

Optimum yra šiuolaikiška verslo apskaitos sistema - puikus buhalterijos ir verslo valdymo įrankis. Optimum rinkoje jau daugiau kaip 18 metų ir užkariavo tūkstančių įvairių sričių įmonių širdis.

Optimum visada keliauja kartu su technologijų inovacijomis. O klientai ją renkasi kai savo įmonėje nori turėti patikimą pagalbininką apskaitoje, kuris padės jiems augti ir neš naudą dešimtmečius.

Išmėginkite patys

Susipažink su Virtualiu Apskaitininku, ir jo privalaumais

Registruokitės
Kiek kainuos?

Mokėkite pagal poreikį

Pirmas 50 sąskaitų nemokamai

Įsitikink Virtualaus apskaitininko privalumais NEMOKAMAI ir greitai.

Išmėginkite

Nuo 0,12 €/dok

Kiekis

Kaina

50-2000 vnt

0,30 €

>2000 vnt

0,18 €

> 5000 vnt

0,12 €

Mokėkite tiek kiek naudojatės
Sąskaitą už paslaugas išrašome mėnesio paskutinę dieną už visus apdorotus dokumentus.

Neapmokestinama
Pasikartojantys dokumentai - tas pats dokumentas įkeltas kelis kartus, bus apmokestinamas tik vieną kartą. Ne sąskaitos - ne sąskaitos bus atmestos su komentaru buhalteriui. Neįskaitomos sąskaitos - pvz suma, tiekėjas, gavėjas ir t.t. bus atmestos su komentaru kas neįskaitoma. Skaityti daugiau.

„Jūsų paslauga man sumažino 70% rankinio darbo ir sutaupo labai daug laiko. Viskas labai šaunu!“

Marius Šamatulskis

Direktorius, UAB Bortis

Apie mus

Sprendimas kurtas remiantis didele patirtimi jautriems duomenims...

2020 metais mašinos vairuojančios pačios save jau prieinamos paprastiems vartotojams, tačiau Pasaulyje >90% sąskaitų vis dar apdorojama rankiniu būdu. Mes tikime, kad su savo patirtimi galime išlaisvinti daugybę klientų darbo laiko, sumažinti klaidų ir smarkiai atpiginti sąskaitų apdorojimo procesus.
Kad sąskaitų skaitmeninimo paslauga būtų masiškai patraukli, ji turi atitikti šiuos sąskaitos apdorojimo kriterijus: būti tiksli - 100% be klaidų, nebrangi - 5x pigiau nei rankomis, greita - iki 30 min.
Šiandien mes sąskaitas jau galime apdoroti 100% kokybe už minimalią Lietuvišką algą per 12 darbo valandų. Visą savo energiją skiriame šių kriterijų gerinimui ir tikimės, kad galėsime kainos ir greičio kriterijus kas metus pagerinti bent 40%.

Turite klausimų?

Norite daugiau informacijos?
Nedvejokite mielai Jus pakonsultuosime!

Šarūnas Jončas Jums padės: